top of page

Język i kultura: niemiecki, francuski, angielski i hiszpański z native speakeremW dzisiejszym społeczeństwie umiejętność komunikacji w wielu językach jest kluczem do sukcesu. Wraz z rosnącym znaczeniem międzynarodowych relacji biznesowych, rozwoju kariery oraz możliwości podróżowania, nauka języków obcych stała się absolutną koniecznością. Szkoła językowa online ma przyjemność wprowadzić naszą najnowszą innowację - zajęcia z native speakerem!


Czy warto uczyć się z native speakerem?

Oczywiście, że tak, ale dlaczego zajęcia z native speakerem są takie ważne? Odpowiedź jest prosta: uczniowie mogą opanować język w sposób, który odzwierciedla rzeczywiste, codzienne sytuacje komunikacyjne. Native speakerzy to osoby, które mówią w danym języku od dzieciństwa i często przez wiele lat żyli w innym kraju, co sprawia, że ich akcent, wymowa i idiomatyczne zwroty są naturalne i autentyczne.


Niemiecki i francuski z native speakerem

W szkole językowej Début oferujemy zajęcia z native speakerem zarówno z języka niemieckiego, jak i francuskiego. Współpracujemy z doświadczonymi nauczycielami, którzy pochodzą z krajów, gdzie język niemiecki lub francuski jest językiem ojczystym. Dzięki nim nasi uczniowie mają okazję nie tylko nauczyć się języka, ale także poznać kulturę i obyczaje krajów niemieckojęzycznych i francuskojęzycznych.


Nowość: angielski i hiszpański z native speakerem

Jednak to nie koniec naszej oferty. Nasza najnowsza propozycja: zajęci z native speakerem z języka angielskiego i hiszpańskiego. Teraz nasi uczniowie mogą zdobywać umiejętności językowe pod okiem ekspertów, dla których język angielski lub hiszpański jest językiem ojczystym.


Korzyści zajęć z native speakerem

  • Nauka autentycznego akcentu i wymowy: Dzięki zajęciom z native speakerem nasi uczniowie mają szansę na naukę akcentu, który jest prawdziwym odzwierciedleniem tego, co słyszą w codziennym życiu.

  • Idiomatyczna komunikacja: Native speakerzy przekazują nie tylko formalne aspekty języka, ale także zwroty, idiomy i wyrażenia używane w naturalnych rozmowach.

  • Kultura i tradycje: Zajęcia z native speakerem to także okazja do zrozumienia kultury, tradycji i stylu życia ludzi mówiących w danym języku.

Dla kogo są zajęcia z native speakerem?

Na zajęcia z nauczycielem, który nie posługuje się językiem polskim zapisują się zazwyczaj uczniowie, których poziom języka jest wyższy niż B1. Jednak nie jest to reguła. Jeśli nie boisz się wyzwań, to nasi lektorzy są w stanie pomóc Ci z nauką od 0!


Zajęcia z native speakerami są również idealnym uzupełnieniem lekcji językowych z polskim lektorem.


Jak zapisać się na zajęcia?

Wypełnij formularz kontaktowy, a my się z Tobą skontaktujemy.Nauka języków obcych nigdy nie była tak ekscytująca i dostępna. Dzięki naszym zajęciom z native speakerem nasi uczniowie zdobywają umiejętności językowe, które otworzą przed nimi nowe możliwości i pozwolą lepiej zrozumieć kulturę innych narodów. Nie czekaj - zapisz się już dziś i zanurz się w językach świata z nami!

Comentarios


bottom of page