top of page

Nauka języka niemieckiego online

Poszukujesz oferty lekcji języka niemieckiego przez Internet? Chcesz odbywać naukę w komfortowych warunkach w zaciszu własnego domu w porach, które sam wybierzesz? Nie mogłeś trafić lepiej! Szkoła języków obcych Début oferuje lekcje języka niemieckiego online na różnych poziomach zaawansowania dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Nasze zajęcia prowadzą wykwalifikowani i pełni pasji lektorzy. Nauka online niemieckiego w naszej szkole to połączenie przyjaznej atmosfery oraz indywidualnego podejścia do kursanta. Zdziwisz się, jak szybko można osiągnąć pierwsze efekty!

Dostosowujemy lekcje do oczekiwań, potrzeb oraz dyspozycyjności klienta. Nauka niemieckiego online dzięki naszej szkole stanie się dla Ciebie przyjemnością. Jeżeli myślisz o tym, żeby w szybki i efektywny sposób zyskać nowe umiejętności językowe, to nasze kursy są dla Ciebie! Zapoznaj się z naszą ofertą nauczania języka niemieckiego online i sprawdź, który z pakietów najbardziej Ci odpowiada. Oferujemy korzystne ceny i elastyczne godziny zajęć. Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na lekcje niemieckiego online do naszej szkoły.

Język niemiecki dla młodzieży, dzieci i dorosłych

W naszej szkole nie ma ograniczeń wiekowych jeśli chodzi o to, kto może zapisać się na zajęcia. Oferujemy lekcje niemieckiego online dla dzieci oraz analogiczny kurs dla młodzieży i dorosłych. W naszych zajęciach internetowych brać udział mogą osoby o różnym stopniu znajomości języka niemieckiego, od początkujących po nawet bardzo zaawansowanych. Nasze zajęcia są dla wszystkich – wystarczy, że masz połączenie z Internetem i dobre chęci.

Nauka języka niemieckiego przez internet

Nauka języka niemieckiego przez internet pozwala kursantom  skutecznie przyswajać umiejętności językowe za pośrednictwem komputera, Internetu, mikrofonu, opcjonalnie kamerki internetowej. Instalacja aplikacji Skype na komputerze lub smartphonie jest łatwa i szybka. Jeśli potrzebujesz wsparcia podczas instalacji Skype, chętnie pomożemy! Obsługa komunikatora Skype, Zooma, Discorda, czy Teamsa jest również nieskomplikowana. Nauka języka niemieckiego przez internet umożliwia doskonalenie wymowy, a także przyswajanie zagadnień gramatycznych. Materiały szkoleniowe udostępniane przez nas drogą elektroniczną na bieżąco omawiamy podczas lekcji online.

Czy nauka niemieckiego online jest skuteczna?

Wiele osób zastanawia się, czy kursy niemieckiego online są równie skuteczne, jak stacjonarne. Możemy z całą pewnością powiedzieć, że prowadzony przez naszych lektorów niemiecki przez internet przynosi równie dobre efekty, jak korzystanie z lekcji, które odbywają się w sali. Takie rozwiązanie ma też bardzo wiele zalet. Wiele osób decyduje się na taką formę nauki, ponieważ ceni sobie komfort przyswajania nowych umiejętności we własnym pokoju przed ekranem komputera. 

Dzieci

Nasza oferta zajęć z języka niemieckiego dla dzieci obejmuje kurs semestralny, korepetycje oraz konwersacje. Dla najmłodszych kursantów przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych ćwiczeń poprzez zabawę, dzięki czemu łatwiej będzie im się skoncentrować i zainteresować nauką języka niemieckiego.

Młodzież

Dla młodzieży oferujemy pakiet semestralny, przygotowanie do egzaminów oraz pakiet nastawiony na rozmowy w obcym języku. Ciekawie prowadzone lekcje niemieckiego online sprawią, że młode osoby z chęcią będą uczestniczyć w zajęciach.

Dorośli

Osoby dorosłe mogą wybrać pakiet dla zapracowanych, intensywny lub nastawiony na konwersacje. Mogą również zdecydować się na wybrany pakiet w zależności od tego, jakie efekty chcą osiągnąć. Lekcje niemieckiego dla dorosłych online przygotowane są specjalnie z myślą o elastyczności terminów oraz indywidualnym podejściu do potrzeb kursanta.

Korzyści kursu niemieckiego online

Dlaczego warto zdecydować się na naukę niemieckiego online? To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ masz możliwość wyboru najlepszych dla siebie godzin nauki. Nasza szkoła Début oferuje nauczanie przez 6 dni w tygodniu w godzinach 7:00 do 20:00, dlatego bez problemu dostosujesz lekcje do swoich pozostałych zajęć. Dodatkowo, zaoszczędzisz czas i pieniądze, które trzeba poświęcić na dojazdy. Zdalne lekcje są efektywne, ale również wygodne oraz przyjemne. Nowe umiejętności możesz zdobywać w komfortowy sposób, siedząc przed komputerem we własnym pokoju. Coraz więcej osób decyduje się na taką formę rozwijania kompetencji językowych i czerpie z tego pełną satysfakcję! Proponowane przez nas nowoczesne metody nauki niemieckiego online sprawią, że kursanci w każdym wieku szybko zobaczą pierwsze efekty. 
 

Korzystamy z platform do komunikacji online takich, jak Skype, Discord, Teams oraz Zoom. Dopasowujemy się do potrzeb kursantów Są to bardzo intuicyjne oraz proste w obsłudze narzędzia, dzięki którym prowadzący ma możliwość m.in. udostępniania materiałów do nauki na swoim ekranie. Technologia umożliwia więc płynne prowadzenie zajęć językowych w taki sposób, jakby odbywały się stacjonarnie z tablicą do zapisywania trudnych słów lub zwrotów. Niemiecki przez Skype lub Zoom to więc propozycja także dla tych, którzy słabo odnajdują się w technologicznych niuansach i obawiają się udziału w zajęciach online. Nie ma jednak powodów do takich obaw – w naszej szkole zawsze pilnujemy, by każdy kursant czerpał w pełni z lekcji i pomagamy w aspektach technicznych. Młodzież chętnie podejmuje naukę poprzez Discord, ponieważ jest to aplikacja, z którą wielu z nich ma kontakt na co dzień

Dlaczego warto zdecydować się na szkołę Début?

Nauka niemieckiego przez internet w naszej szkole jest prowadzona w ciekawy sposób, dlatego kursanci tak chętnie biorą udział w lekcjach. Lektorzy z bogatym doświadczeniem wykorzystują nowoczesne metody nauczania, które wyróżnia duża skuteczność. Dużo praktycznych ćwiczeń sprawia, że nauka online jest bardzo efektywna. Prowadzone w naszej szkole językowej zajęcia są interesujące i efektywne, ponieważ nasi kompetentni i zaangażowani lektorzy wykorzystują różnorodne metody nauczania. Potrafią także zmotywować do nauki, nawet bardzo opornych! Praktyczne ćwiczenia sprawiają, że nasi kursanci szybko widzą swoje postępy.

Komfortowe nauczanie

Nauka języka niemieckiego przez internet jest wyjątkowo wygodna. Możliwość uczestnictwa w kursie we własnym domu jest komfortowe i pozwala czuć się swobodnie. Doświadczeni oraz pełni pasji lektorzy zawsze dbają o miłą atmosferę, dlatego nasi kursanci biorą udział w lekcjach online z przyjemnością.

Lekcje online dostosowane do potrzeb kursantów

Nauka online prowadzona jest na żywo z naszymi lektorami. Zawsze dbamy o to, by dopasować poziom nauczania do umiejętności kursantów. Można zdecydować się na naukę indywidualną bądź w niewielkich grupach. To warunki, które znacznie ułatwiają przyswajanie nowych kompetencji językowych. 

Miła atmosfera

Podczas nauki duże znaczenie ma przyjazna atmosfera, która zachęca do mówienia w języku obcym. Niemiecki przez internet w naszej szkole prowadzony jest przez kompetentnych oraz wyrozumiałych lektorów, którzy wiedzą jak podejść do kursanta. Miła i bezstresowa atmosfera sprawia, że lekcje są przyjemne, a uczniowie szybko mogą zauważyć swoje postępy. Pomagamy przełamać barierę w mówieniu i zachęcamy do częstych wypowiedzi w języku niemieckim. Swobodne rozmowy sprzyjają nabywaniu nowych umiejętności językowych. 

Zróżnicowane pakiety i elastyczne godziny nauki

Przygotowaliśmy różnego rodzaju pakiety, które można dobrać w zależności od wieku oraz potrzeb. Kurs niemieckiego online to wyjątkowo wygodny sposób na zyskanie nowych, przydatnych umiejętności! Zależy nam, by nasi kursanci rozwijali się i czuli komfortowo, dlatego zawsze bierzemy pod uwagę ich oczekiwania. Elastyczne godziny nauki pozwalają na dostosowanie niemieckiego online do innych zajęć. Teraz bez problemu połączysz pracę lub szkołę z lekcjami języka obcego! Jeżeli masz pytania dotyczące kursu, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. 

bottom of page