Kotwica 5

od 4 do 5 godzin tygodniowo

KONWERSACJE

dowolna liczba  godzin tygodniowo

Lekcje językowe dla dorosłych online

W naszej szkole Début przygotowaliśmy specjalną ofertę nauki języka online dla osób dorosłych. W zajęciach z języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego możesz brać udział z domowego zacisza w dowolnych, ustalonych przez siebie godzinach. Nasza propozycja to trzy pakiety: kurs dla zapracowanych, kurs intensywny oraz konwersacje w dowolnej ilości godzin. Niezależnie od tego, jak bardzo jesteś zajęty/a, z nami na pewno wybierzesz skuteczną metodę nauki języka online!

DLA ZAPRACOWANYCH

Ten pakiet przeznaczony jest dla osób, którym zależy na nauce języka, jednak mogą sobie pozwolić jedynie na dwie lekcje w tygodniu. Dzięki zajęciom przez internet nawet najbardziej zapracowane osoby znajdą czas na praktykę języka obcego.

Kotwica 1
Kotwica 2

PAKIET INTENSYWNY

Ten pakiet przeznaczony jest dla osób, które w krótkim czasie pragną przygotować się m.in. do wyjazdu bądź pracy za granicą lub egzaminu językowego (np. ILETS, FCE, CAE i CPE - j. ang., GDS, TestDAF -j. niem., DELF, DALF, TCS- j. fran.).
Pakiet składa się z lekcji, które kursant dostosowuje do swojej dyspozycyjności i układany jest pod kątem jego potrzeb.
Decydując się na pakiet intensywny, kursant ma do dyspozycji zarówno lekcje gramatyczne, jak i te, przeznaczone wyłącznie na konwersacje.

Kotwica 3

KONWERSACJE

"Praktyka czyni mistrza" czyż nie? Jednak wyłącznie pod okiem doświadczonego lektora, którego motywacja i wiedza mogą zdziałać cuda. Dzięki konwersacjom w krótkim czasie można przełamać barierę językową i swobodnie porozumiewać się w obcym języku.

Właściciel firmy

Lekcje angielskiego online dla dorosłych

Szukasz szkoły językowej, w której prowadzone są lekcje angielskiego online dla dorosłych? Zachęcamy, by zapoznać się z naszą ofertą. Nasi wykwalifikowani oraz doświadczeni lektorzy prowadzą zajęcia, dostosowane do aktualnych potrzeb kursantów. Oferujemy kilka pakietów - dla zapracowanych, intensywny oraz konwersacje. Nauka angielskiego dla dorosłych online przebiega w przyjaznej i bezstresowej atmosferze, co umożliwia skuteczne nabywanie nowych kompetencji językowych. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz elastyczne godziny.

Lekcje francuskiego online dla dorosłych

Francuski online dla dorosłych w naszej szkole prowadzony jest na najlepszym poziomie. Pełni pasji oraz zaangażowania lektorzy korzystają z atrakcyjnych metod nauki, które szybko umożliwiają zobaczenie pierwszych rezultatów. Istnieje możliwość nauki indywidualnej, w parach, a także w małych grupach. Nauka francuskiego online dla dorosłych to wygodny sposób na nabywanie nowych umiejętności językowych w domu. Dzięki elastycznym terminom lekcje nie będą kolidować z innymi zajęciami. Proponujemy kilka pakietów, które umożliwiają dostosowanie zajęć do swoich potrzeb. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Lekcje niemieckiego online dla dorosłych

Nasza szkoła językowa online oferuje skuteczny niemiecki online dla dorosłych. Obawiasz się, że lekcje będą kolidowały z innymi Twoimi obowiązkami? W naszej szkole to nie problem, ponieważ proponujemy elastyczne godziny nauki od 8:00 do 20:00 przez 7 dni w tygodniu. Zadbaliśmy także o różnorodność pakietów - do wyboru są: pakiet dla zapracowanych, intensywny oraz konwersacje. Nauka niemieckiego dla dorosłych online prowadzona jest w miłej atmosferze przez doświadczonych lektorów. Atrakcyjne metody nauki sprawiają, że zajęcia są interesujące i nasi kursanci z chęcią w nich uczestniczą. Oferujemy przystępne ceny oraz naukę na najwyższym poziomie.

Nauka dla dorosłych online – czy warto?

Biorąc udział w lekcjach angielskiego, niemieckiego lub francuskiego online zwiększysz swoje kompetencje językowe bez tracenia czasu na dojazdy. W przypadku dorosłych osób pracujących często to właśnie brak czasu jest największą barierą w rozwoju – bezustanny pośpiech i setki rzeczy na głowie sprawiają, że w ciągu doby zostaje Ci dosłownie parę godzin na sen i odpoczynek. Jednak nauka języka angielskiego dla dorosłych online (lub dowolnego innego języka) w szkole Début to możliwość dowolnego kreowania swojego grafiku i brania udziału w zajęciach tylko wtedy, kiedy masz na to czas. Jedyne możliwe dla Ciebie godziny to 8:00 przed pracą lub 19:00 po niej? Nie ma problemu! A może chcesz brać udział w zajęciach weekendowych? U nas też jest taka możliwość. Zajęcia językowe online dla dorosłych to sposób na naukę języka kiedy tylko chcesz.