top of page

Nauka języka angielskiego online

Nasza szkoła języków obcych Début oferuje naukę angielskiego przez Internet. Prowadzimy zdalne lekcje, które pozwolą Ci szybko i efektywnie nauczyć się języka angielskiego od podstaw lub podwyższyć swój poziom. Nie masz za dużo czasu? W naszej szkole proponujemy elastyczne godziny lekcji – wybierz dogodne dla siebie pory, które nie kolidują z innymi zajęciami lub z pracą, i weź udział w lekcji z zacisza swojego mieszkania.

Nauka angielskiego online w szkole Début przebiega w przyjaznej atmosferze i jest dostosowana do potrzeb kursantów. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych oraz zaangażowanych lektorów. Nasze indywidualne podejście do kursanta sprawia, że podczas nauki każdy czuje się komfortowo i szybko widzi swoje postępy.

Masz połączenie z Internetem oraz chęć nauki nowego języka obcego? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pakietów nauczania. Nauka angielskiego online w naszej szkole to połączenie przyjemnego z pożytecznym – u nas masz gwarancję atrakcyjnej ceny oraz profesjonalnego podejścia.

Język angielski dla młodzieży, dzieci i dorosłych

Kurs języka angielskiego online w naszej szkole kierowany jest do każdej grupy wiekowej. Wśród naszych propozycji znaleźć można pakiety angielskiego dla młodzieży, dzieci oraz dorosłych.  Każdy pakiet dostosowany jest nie tylko do indywidualnych zdolności poznawczych danej grupy wiekowej, ale także do planów zajęć szkolnych (w przypadku dzieci i młodzieży) oraz harmonogramu pracy (w przypadku dorosłych). Z tego powodu oferujemy zarówno kursy semestralne, wakacyjne, przygotowujące do matury, jak i kursy biznesowe lub intensywne warsztaty.

Nauka języka angielskiego przez internet

Nauka języka angielskiego przez internet pozwala kursantom  skutecznie przyswajać umiejętności językowe za pośrednictwem komputera, Internetu, mikrofonu, opcjonalnie kamerki internetowej. Instalacja aplikacji Skype na komputerze lub smartphonie jest łatwa i szybka. Jeśli potrzebujesz wsparcia podczas instalacji Skype, chętnie pomożemy! Obsługa komunikatora Skype jest również nieskomplikowana. Nauka języka angielskiego przez skype umożliwia doskonalenie wymowy, a także przyswajanie zagadnień gramatycznych. Materiały szkoleniowe udostępniane przez nas drogą elektroniczną na bieżąco omawiamy podczas lekcji online.

Czy nauka angielskiego online jest skuteczna?

Wiele osób zastanawia się, czy kursy angielskiego online są równie skuteczne, jak stacjonarne. Możemy z całą pewnością powiedzieć, że prowadzony przez naszych lektorów angielski przez Internet przynosi równie dobre efekty, jak korzystanie z lekcji, które odbywają się w sali. Takie rozwiązanie ma też bardzo wiele zalet. Wiele osób decyduje się na taką formę nauki, ponieważ ceni sobie komfort przyswajania nowych umiejętności we własnym pokoju przed ekranem komputera. 

Dzieci

Lekcje angielskiego dla dzieci online przygotowaliśmy w formie pakietu semestralnego, korepetycji oraz konwersacji. Oferujemy ciekawe oraz angażujące zajęcia, dzięki którym najmłodsi chętnie biorą w nich udział.

Młodzież

Starsi uczniowie oraz studenci mogą skorzystać z pakietu semestralnego, przygotowania pod kątem egzaminów oraz z kursu doskonalącego umiejętność konwersacji. Angielski dla młodzieży online w naszej szkole to zajęcia nastawione na skupienie uwagi i koncentracji młodych osób, dzięki czemu szybko nabywają nowe umiejętności językowe.

Dorośli

Dla dorosłych oferujemy pakiet dla zapracowanych, intensywny oraz kładący nacisk na konwersacje. Nasi lektorzy potrafią wspaniale zmotywować kursantów, dlatego tak szybko zauważalne są pierwsze efekty nauki. 

Korzyści kursu angielskiego online

Dlaczego warto zdecydować się na naukę angielskiego online? To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ masz możliwość wyboru najlepszych dla siebie godzin nauki. Nasza szkoła Début oferuje nauczanie przez 7 dni w tygodniu w godzinach 8:00 do 20:00, dlatego bez problemu dostosujesz lekcje do swoich pozostałych zajęć. Dodatkowo, zaoszczędzisz czas i pieniądze, które trzeba poświęcić na dojazdy. 

Korzystamy z platform do komunikacji online takich, jak Skype oraz Zoom. Są to bardzo intuicyjne oraz proste w obsłudze narzędzia, dzięki którym prowadzący ma możliwość m.in. udostępniania materiałów do nauki na swoim ekranie. Technologia umożliwia więc płynne prowadzenie zajęć językowych w taki sposób, jakby odbywały się stacjonarnie z tablicą do zapisywania trudnych słów lub zwrotów. Angielski przez Skype lub Zoom to więc propozycja także dla tych, którzy słabo odnajdują się w technologicznych niuansach i obawiają się udziału w zajęciach online. Nie ma jednak powodów do takich obaw – w naszej szkole zawsze pilnujemy, by każdy kursant czerpał w pełni z lekcji i pomagamy w aspektach technicznych.

Angielski przez Skype, Zoom i inne platformy

Komfortowe nauczanie

Nauka języka angielskiego przez internet jest wyjątkowo wygodna. Możliwość uczestnictwa w kursie we własnym domu jest komfortowe i pozwala czuć się swobodnie. Doświadczeni oraz pełni pasji lektorzy zawsze dbają o miłą atmosferę, dlatego nasi kursanci biorą udział w lekcjach online z przyjemnością.

Lekcje online dostosowane do potrzeb kursantów

Nauka online prowadzona jest na żywo z naszymi lektorami. Zawsze dbamy o to, by dopasować poziom nauczania do umiejętności kursantów. Można zdecydować się na naukę indywidualną bądź w niewielkich grupach. To warunki, które znacznie ułatwiają przyswajanie nowych kompetencji językowych. 

Dlaczego warto zdecydować się na szkołę Début?

Nauka angielskiego przez internet w naszej szkole jest prowadzona w ciekawy sposób, dlatego kursanci tak chętnie biorą udział w lekcjach. Lektorzy z bogatym doświadczeniem wykorzystują nowoczesne metody nauczania, które wyróżnia duża skuteczność. Dużo praktycznych ćwiczeń sprawia, że nauka online jest bardzo efektywna.

Miła atmosfera

Podczas nauki duże znaczenie ma przyjazna atmosfera, która zachęca do mówienia w języku obcym. Angielski przez internet w naszej szkole prowadzony jest przez kompetentnych oraz wyrozumiałych lektorów, którzy wiedzą jak podejść do kursanta. Miła i bezstresowa atmosfera sprawia, że lekcje są przyjemne, a uczniowie szybko mogą zauważyć swoje postępy.

Zróżnicowane pakiety i elastyczne godziny nauki

Przygotowaliśmy różnego rodzaju pakiety, które można dobrać w zależności od wieku oraz potrzeb. Kurs angielskiego online to wyjątkowo wygodny sposób na zyskanie nowych, przydatnych umiejętności! Zależy nam, by nasi kursanci rozwijali się i czuli komfortowo, dlatego zawsze bierzemy pod uwagę ich oczekiwania. Elastyczne godziny nauki pozwalają na dostosowanie angielskiego online do innych zajęć. Teraz bez problemu połączysz pracę lub szkołę z lekcjami języka obcego! Jeżeli masz pytania dotyczące kursu, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. 

bottom of page