_edited_edited.jpg

ANGIELSKI

Onas

Nasza szkoła języków obcych Début oferuje angielski przez internet. Prowadzimy zdalne lekcje, które pozwolą Ci szybko i efektywnie nauczyć się nowego języka. Nauka angielskiego online przebiega w przyjaznej atmosferze i jest dostosowana do potrzeb kursantów. Proponujemy elastyczne godziny lekcji - wybierz dogodne dla siebie pory, które nie kolidują z innymi zajęciami. Angielski online prowadzony jest przez doświadczonych oraz zaangażowanych lektorów. Nasze indywidualne podejście do kursanta sprawia, że podczas nauki każdy czuje się komfortowo i szybko widzi swoje postępy. Przeczytaj naszą ofertę i dowiedz się więcej na temat pakietów, które oferujemy. Nauka angielskiego online w naszej szkole to połączenie przyjemnego z pożytecznym! U nas masz gwarancję atrakcyjnej ceny oraz profesjonalnego podejścia.

Angielski nauka online

Kurs języka angielskiego online w naszej szkole kierowany jest do każdej grupy wiekowej. Masz połączenie z internetem oraz chęć nauki nowego języka obcego? W takim razie zapraszamy! Wśród naszych propozycji znaleźć można pakiety przeznaczone dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. 

Dzieci

Dla dzieci przygotowany mamy pakiet semestralny, korepetycje oraz konwersacje. Oferujemy ciekawe oraz angażujące zajęcia, dzięki którym najmłodsi chętnie biorą w nich udział.

Młodzież

Młodzież może skorzystać z pakietu semestralnego, przygotowania pod kątem egzaminów oraz z kursu doskonalącego umiejętność konwersacji. Interesująca nauka online sprawia, że młode osoby łatwiej się koncentrują i szybko nabywają nowe umiejętności językowe.

Dorośli

Dla dorosłych oferujemy pakiet dla zapracowanych, intensywny oraz kładący nacisk na konwersacje. Nasi lektorzy potrafią wspaniale zmotywować kursantów, dlatego tak szybko zauważalne są pierwsze efekty nauki. 

Czy nauka online jest skuteczna?

Wiele osób zastanawia się, czy kursy online są równie skuteczne, jak stacjonarne. Możemy z całą pewnością powiedzieć, że prowadzony przez naszych lektorów angielski przez internet przynosi równie dobre efekty, jak korzystanie z lekcji, które odbywają się w sali. Wiele osób decyduje się na taką formę nauki, ponieważ ceni sobie komfort przyswajania nowych umiejętności we własnym pokoju przed ekranem komputera. 

Korzyści kursu online

Dlaczego warto zdecydować się na naukę angielskiego online? To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ masz możliwość wyboru najlepszych dla siebie godzin nauki. Nasza szkoła Début oferuje nauczanie przez 7 dni w tygodniu w godzinach 8:00 do 20:00, dlatego bez problemu dostosujesz lekcje do swoich pozostałych zajęć. Dodatkowo, zaoszczędzisz czas i pieniądze, które trzeba poświęcić na dojazdy. 

 Komfortowe nauczanie

Nauka języka angielskiego przez internet jest wyjątkowo wygodna. Możliwość uczestnictwa w kursie we własnym domu jest komfortowe i pozwala czuć się swobodnie. Doświadczeni oraz pełni pasji lektorzy zawsze dbają o miłą atmosferę, dlatego nasi kursanci biorą udział w lekcjach online z przyjemnością.

Lekcje online dostosowane do potrzeb kursantów

Nauka online prowadzona jest na żywo z naszymi lektorami. Zawsze dbamy o to, by dopasować poziom nauczania do umiejętności kursantów. Można zdecydować się na naukę indywidualną bądź w niewielkich grupach. To warunki, które znacznie ułatwiają przyswajanie nowych kompetencji językowych. 

Dlaczego warto zdecydować się na szkołę Début?

Nauka angielskiego przez internet w naszej szkole jest prowadzona w ciekawy sposób, dlatego kursanci tak chętnie biorą udział w lekcjach. Lektorzy z bogatym doświadczeniem wykorzystują nowoczesne metody nauczania, które wyróżnia duża skuteczność. Dużo praktycznych ćwiczeń sprawia, że nauka online jest bardzo efektywna.

 Miła atmosfera

Podczas nauki duże znaczenie ma przyjazna atmosfera, która zachęca do mówienia w języku obcym. Angielski przez internet w naszej szkole prowadzony jest przez kompetentnych oraz wyrozumiałych lektorów, którzy wiedzą jak podejść do kursanta. Miła i bezstresowa atmosfera sprawia, że lekcje są przyjemne, a uczniowie szybko mogą zauważyć swoje postępy.

Zróżnicowane pakiety i elastyczne godziny nauki

Przygotowaliśmy różnego rodzaju pakiety, które można dobrać w zależności od wieku oraz potrzeb. Kurs angielskiego online to wyjątkowo wygodny sposób na zyskanie nowych, przydatnych umiejętności! Zależy nam, by nasi kursanci rozwijali się i czuli komfortowo, dlatego zawsze bierzemy pod uwagę ich oczekiwania. Elastyczne godziny nauki pozwalają na dostosowanie angielskiego online do innych zajęć. Teraz bez problemu połączysz pracę lub szkołę z lekcjami języka obcego! Jeżeli masz pytania dotyczące kursu, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.