top of page
Studenci uczący się w klasie

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU

Kotwica 5
Kotwica 4

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU

dowolna liczba  godzin tygodniowo

SEMESTRALNY

od 1 do 3 godzin tygodniowo

KONWERSACJE

dowolna liczba  godzin tygodniowo

Image by Sincerely Media

Lekcje językowe dla młodzieży online

 

W naszej szkole Début przygotowaliśmy specjalną ofertę nauki języka online dla młodzieży szkolnej. W zajęciach z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego możesz brać udział z domowego zacisza w dowolnych, ustalonych przez siebie godzinach. Jest to idealna szansa na naukę również dla uczniów edukacji domowej. Zajęcia odbywają się od rana do wieczora, by sprostać wymaganiom każdego kursanta. Niezależnie od tego, jak bardzo jesteś zajęty/a, z nami na pewno wybierzesz skuteczną metodę nauki języka online! Na zajęcia grupowe możesz uczęszczać ze znajomymi z klasy, dzięki czemu otrzymasz zniżkę, a materiał będzie idealnie dostosowany do Waszych potrzeb. Zapytaj się nas o szczegóły. 

Puste dokumenty

Nauka języka dla młodzieży

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU

Ten pakiet przeznaczony jest dla młodzieży szkolnej, któraś szuka profesjonalnego przygotowania do egzaminów maturalnych i językowych. Pomożemy nawet w przygotowaniach na ostatnią chwilę! Więc jeśli termin egzaminu z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego lub włoskimi zbliża się wielkimi krokami, nie czekaj! Skontaktuj się z nami i zapisz się na kurs! 

Kotwica 1
Studia w domu
Kotwica 2
Dziewczyna z półkami

Nauka języka dla młodzieży
PAKIET SEMESTRALNY

 

Lekcje z angielskiego, francuskiego lub niemieckiego odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu o dowolnych godzinach. Zajęcia dostosowane są do potrzeb młodzieży i opierają się na nowoczesnych metodach dostosowanych do ich wieku i materiału w szkole lub planu nauki do egzaminu. Na zajęciach nie brak ćwiczeń praktycznych, które są podstawą w skutecznej nauce języków obcych.

Teengers z laptopem
Kotwica 3
Biały Washed Wood

Nauka języka dla młodz
KONWERSACJE

"Praktyka czyni mistrza" czyż nie? Jednak wyłącznie pod okiem doświadczonego lektora, którego motywacja i wiedza mogą zdziałać cuda. Dzięki konwersacjom w krótkim czasie można przełamać barierę językową i swobodnie porozumiewać się w obcym języku.

Image by Hatice Yardım

Lekcje angielskiego online dla młodzieży

Szukasz szkoły językowej, w której prowadzone są lekcje angielskiego online dla młodzieży? Zachęcamy, by zapoznać się z naszą ofertą. Nasi wykwalifikowani oraz doświadczeni lektorzy prowadzą zajęcia, dostosowane do aktualnych potrzeb kursantów. Oferujemy kilka pakietów - dla zapracowanych, intensywny oraz konwersacje. Nauka angielskiego dla młodzieży online przebiega w przyjaznej i bezstresowej atmosferze, co umożliwia skuteczne nabywanie nowych kompetencji językowych. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz elastyczne godziny. 

Lekcje francuskiego online dla młodzieży

Francuski online dla młodzieży w naszej szkole prowadzony jest na najlepszym poziomie. Pełni pasji oraz zaangażowania lektorzy korzystają z atrakcyjnych metod nauki, które szybko umożliwiają zobaczenie pierwszych rezultatów. Istnieje możliwość nauki indywidualnej, w parach, a także w małych grupach. Nauka francuskiego online dla młodzieży to wygodny sposób na nabywanie nowych umiejętności językowych w domu. Dzięki elastycznym terminom lekcje nie będą kolidować z innymi zajęciami. Proponujemy kilka pakietów, które umożliwiają dostosowanie zajęć do swoich potrzeb. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Lekcje niemieckiego online dla młodzieży

Nasza szkoła językowa online oferuje skuteczny niemiecki online dla młodzieży. Obawiasz się, że lekcje będą kolidowały z innymi Twoimi obowiązkami? W naszej szkole to nie problem, ponieważ proponujemy elastyczne godziny nauki od 8:00 do 20:00 przez 7 dni w tygodniu. Zadbaliśmy także o różnorodność pakietów - do wyboru są: pakiet dla zapracowanych, intensywny oraz konwersacje. Nauka niemieckiego dla młodzieży online prowadzona jest w miłej atmosferze przez doświadczonych lektorów. Atrakcyjne metody nauki sprawiają, że zajęcia są interesujące i nasi kursanci z chęcią w nich uczestniczą. Oferujemy przystępne ceny oraz naukę na najwyższym poziomie.

Nauka dla młodzieży online – czy warto?

Biorąc udział w lekcjach angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego lub włoskiego online zwiększysz swoje kompetencje językowe bez tracenia czasu na dojazdy. Nauka angielskiego i innych języków obcych dla młodzieży online w szkole Début to możliwość dowolnego kreowania swojego grafiku i brania udziału w zajęciach tylko wtedy, kiedy masz na to czas. Jedyne możliwe dla Ciebie godziny to 7:00 przed szkołą lub 16:00 po niej? Nie ma problemu! A może chcesz brać udział w zajęciach weekendowych? U nas też jest taka możliwość. Zajęcia językowe online dla młodzieży to sposób na naukę języka kiedy tylko chcesz.

bottom of page