top of page

Nauka języka hiszpańskiego online

Début to szkoła języków obcych oferująca naukę języka hiszpańskiego online. Jeśli poszukujesz elastycznych godzin zajęć, możliwości nauki w weekendy, małych grup zajęciowych oraz indywidualnego podejścia do każdego kursanta, to doskonale trafiłeś. Prowadzimy lekcje od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00-20:00 z udziałem zaangażowanej i doświadczonej kadry lektorów.  Nasz kurs języka hiszpańskiego online to duża skuteczność, przystępne ceny oraz przyjazna atmosfera. Profesjonalne podejście sprawia, że kursanci szybko widzą pierwsze efekty nauki.

Lekcje hiszpańskiego dla dzieci, dorosłych i młodzieży

Nauka hiszpańskiego online przeznaczona jest dla każdego, niezależnie od wieku oraz umiejętności. Aby sprostać różnym wymaganiom kursantów, stworzyliśmy pakiety dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Przygotowujemy do egzaminów, pomagamy w poprawie wyników w szkole, a także na życzenie kursanta skupiamy się na poprawie umiejętności konwersacji w języku hiszpańskim.

Lekcje hiszpańskiego dla dzieci

Oferujemy pakiety zajęć z hiszpańskiego dla dzieci: pakiet semestralny, korepetycje oraz konwersacje. Urozmaicone zajęcia praktyczne sprawiają, że dzieci z chęcią uczestniczą w zajęciach i szybko zdobywają nowe umiejętności językowe. Nauka hiszpańskiego online dla dzieci nigdy nie była tak przyjemna!

Lekcje hiszpańskiego dla młodzieży

Uczniowie starszych lat oraz studenci w naszej szkole mogą skorzystać z pakietu semestralnego, przygotowania do egzaminów, a także kursu kładącego nacisk na rozmowy. Lekcje hiszpańskiego online w Début prowadzone w interesujący sposób pozwalają na szybkie przyswajanie wiedzy przez kursantów.

Lekcje hiszpańskiego dla dorosłych

Dorośli mają często mało czasu na dodatkowy rozwój poza pracą, dlatego stworzyliśmy pakiet lekcji hiszpańskiego online dla zapracowanych. Ponadto istnieje możliwość wzięcia udziału w kursie intensywnym oraz konwersacjach z języka hiszpańśkiego. W zależności od celu nauki dorośli kursanci mogą dostosować ilość godzin w tygodniu, które chcą przeznaczyć na naukę.

Czy nauka online jest skuteczna?

Skuteczność nauki online bywa podważana. My jednak z doświadczenia wiemy, że jest ona równie skuteczna, co zajęcia prowadzone stacjonarnie – to jakość kursu oraz doświadczenie nauczyciela ma znaczenie, a nie sama forma zajęć. Łatwiej jest też uczyć się w mniejszej grupie, a w naszych zajęciach bierze udział zwykle zaledwie czterech kursantów. Dzięki temu nauczyciel jest w stanie poświęcić więcej czasu każdemu uczniowi.

Dlaczego warto zapisać się na nasze zajęcia z języka hiszpańskiego online? Po pierwsze, elastyczne godziny lekcji umożliwiają dopasowanie nauki do innych zajęć. Ponadto, oszczędzasz czas i koszta na dojazdy. W sytuacjach, gdy konieczny jest np. nagły wyjazd do innego miasta, również nie musisz rezygnować z zajęć, ponieważ możesz korzystać z nich z dowolnego miejsca, jeżeli masz przy sobie komputer. Nauka języka hiszpańskiego online w szkole Début to więc bardzo wygodne i skuteczne rozwiązanie, które umożliwia kursantowi zdobywanie nowych umiejętności z zacisza własnego domu.

Komfortowe nauczanie

Nauka hiszpańskiego przez internet jest wyjątkowo komfortowa. Nowe umiejętności językowe przyswajasz siedząc przed komputerem w swoim pokoju. To warunki, które sprzyjają koncentracji oraz poczuciu swobody. Ponadto, z naszymi lektorami masz gwarancję miłej atmosfery, która sprzyja nauce!

Lekcje online dostosowane do potrzeb kursantów

Hiszpański przez internet prowadzony jest indywidualnie, parami lub w małych, maksymalnie 4-osobowych grupach. Ma to bardzo korzystny wpływ na skuteczność nauki. Staramy się dopasować metody nauki do potrzeb oraz oczekiwań uczniów. Nasze kursy hiszpańskiego online realizowane są przez lektorów na żywo. 

Dlaczego warto zapisać się do szkoły Début?

Duże doświadczenie oraz pasja naszych lektorów sprawia, że hiszpański przez internet to czysta przyjemność. W dzisiejszych czasach znajomość języków to podstawa, dlatego warto wybrać szkołę, która zapewni nam profesjonalne nauczanie w miłej atmosferze. Nowatorskie metody nauczania oraz praktyczne zajęcia umożliwiają zyskanie nowych umiejętności, które z pewnością będą przydatne na rynku pracy oraz zwiększą szanse na kontynuowanie kariery zawodowej za granicą.

Przyjazna atmosfera

Lektorów prowadzących kurs języka hiszpańskiego wyróżniają nie tylko wysokie kompetencje, ale również wyrozumiałe oraz empatyczne podejście do kursantów. Mózg znacznie lepiej uczy się w przyjaznych warunkach, dlatego ważne jest, by atmosfera podczas zajęć była swobodna i sprzyjała nabywaniu nowych umiejętności.

Różnorodność pakietów oraz dogodne pory nauki

Zróżnicowane pakiety pozwalają na dopasowanie ich w zależności od wieku oraz oczekiwań. W naszej szkole mogą uczyć się zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli. Indywidualne podejście lektorów do kursantów sprawia, że czują się podczas lekcji komfortowo i szybko widzą swoje postępy.

Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze łatwo połączyć kurs języka obcego z innymi zajęciami, ale teraz jest to możliwe! Oferując naukę przez 6 dni w tygodniu od 7:00 do 20:00 umożliwiamy naszym uczniom wybranie najbardziej dogodnej dla nich pory nauki. W razie pytań dotyczących kursu, zachęcamy do kontaktu. Na naszej stronie znaleźć można adres e-mail oraz numer telefonu. Serdecznie zapraszamy do zapisów na hiszpański online do naszej szkoły językowej Début!

bottom of page