French%20flag_edited.jpg

FRANCUSKI

Original on Transparent.png

Onas

Jesteśmy szkołą języków obcych oferującą język francuski przez internet. Nasza doświadczona oraz zaangażowana kadra sprawi, że nauka języka będzie dla Ciebie przyjemnością! Proponujemy elastyczne godziny zajęć - prowadzimy lekcje 7 dni w tygodniu w godzinach 8:00-20:00. Nauka online francuskiego to znakomite rozwiązanie dla osób, które chcą zdobyć nowe umiejętności językowe w wygodny sposób. Warto dokładniej zapoznać się z naszą ofertą, ponieważ oferujemy różne pakiety, dostosowane do potrzeb kursantów. Nasz kurs języka francuskiego online to przystępne ceny oraz przyjazna atmosfera. Profesjonalne podejście sprawia, że kursanci szybko widzą pierwsze efekty nauki!

Francuski nauka online

Nauka francuskiego online przeznaczona jest dla każdego, niezależnie od wieku oraz umiejętności. Aby sprostać wymaganiom kursantów, zaproponowaliśmy różne pakiety: dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Oferowane są lekcje, które skupiają się na przygotowaniach do egzaminów, poprawie wyników w szkole, czy też koncentrujące się na umiejętnościach konwersacji.

Dzieci

Dla dzieci stworzyliśmy pakiety: semestralny, korepetycje oraz konwersacje. Urozmaicone zajęcia praktyczne sprawiają, że dzieci z chęcią uczestniczą w zajęciach i szybko zdobywają nowe umiejętności językowe.

Młodzież

Młodzież ma do wyboru pakiet semestralny, przygotowanie do egzaminów, a także kurs kładący nacisk na rozmowy. Lekcje francuskiego online prowadzone w interesujący sposób, pozwalają na szybkie przyswajanie wiedzy przez kursantów.

Dorośli

Osoby dorosłe mają do dyspozycji pakiet dla zapracowanych, intensywny oraz konwersacje. W zależności od celu nauki można wybrać najodpowiedniejszy dla siebie pakiet.

Czy nauka online jest skuteczna?

Nauka online budzi wiele wątpliwości, natomiast z doświadczenia wiemy, że jest ona równie skuteczna, co zajęcia prowadzone stacjonarnie. W dodatku jest bardzo wygodna, ponieważ nowe umiejętności można zdobywać siedząc w domu przed komputerem. Coraz więcej osób korzysta z kursów online i ma świadomość, że jest to bardzo efektywna forma nauki.

Zalety kursu online

Dlaczego warto zapisać się na nasz francuski online? Po pierwsze, elastyczne godziny lekcji umożliwiają dopasowanie nauki do innych zajęć. Ponadto, oszczędzasz czas i koszta na dojazdy. W sytuacjach, gdy konieczny jest np. nagły wyjazd do innego miasta, również nie musisz rezygnować z zajęć, ponieważ możesz korzystać z nich z dowolnego miejsca, jeżeli masz przy sobie komputer.

Komfortowe nauczanie

Nauka francuskiego przez internet jest wyjątkowo komfortowa. Nowe umiejętności językowe przyswajasz siedząc przed komputerem w swoim pokoju. To warunki, które sprzyjają koncentracji oraz poczuciu swobody. Ponadto, z naszymi lektorami masz gwarancję miłej atmosfery, która sprzyja nauce!

Lekcje online dostosowane do potrzeb kursantów

Francuski przez internet prowadzony jest indywidualnie, parami lub w małych, maksymalnie 4-osobowych grupach. Ma to bardzo korzystny wpływ na skuteczność nauki. Staramy się dopasować metody nauki do potrzeb oraz oczekiwań uczniów. Nasze kursy francuskiego online realizowane są przez lektorów na żywo.

Dlaczego warto zapisać się do szkoły Début?

Duże doświadczenie oraz pasja naszych lektorów sprawia, że francuski przez internet to czysta przyjemność. W dzisiejszych czasach znajomość języków to podstawa, dlatego warto wybrać szkołę, która zapewni nam profesjonalne nauczanie w miłej atmosferze. Nowatorskie metody nauczania oraz praktyczne zajęcia umożliwiają zyskanie nowych umiejętności, które z pewnością będą przydatne na rynku pracy oraz zwiększą szanse na kontynuowanie kariery zawodowej za granicą.

Przyjazna atmosfera

Lektorów prowadzących kurs języka francuskiego wyróżniają nie tylko wysokie kompetencje, ale również wyrozumiałe oraz empatyczne podejście do kursantów. Mózg znacznie lepiej uczy się w przyjaznych warunkach, dlatego ważne jest, by atmosfera podczas zajęć była swobodna i sprzyjała nabywaniu nowych umiejętności.

Różnorodność pakietów oraz dogodne pory nauki

Zróżnicowane pakiety pozwalają na dopasowanie ich w zależności od wieku oraz oczekiwań. W naszej szkole mogą uczyć się zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli. Indywidualne podejście lektorów do kursantów sprawia, że czują się podczas lekcji komfortowo i szybko widzą swoje postępy.

Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze łatwo połączyć kurs języka obcego z innymi zajęciami, ale teraz jest to możliwe! Oferując naukę przez 7 dni w tygodniu od 8:00 do 20:00 umożliwiamy naszym uczniom wybranie najbardziej dogodnej dla nich pory nauki. W razie pytań dotyczących kursu, zachęcamy do kontaktu. Na naszej stronie znaleźć można adres e-mail oraz numer telefonu. Serdecznie zapraszamy do zapisów na francuski online do naszej szkoły językowej Début!

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

GODZINY PRACY BIURA

od poniedziałku do niedzieli
od 8:00 do 20:00