Kotwica 1

Grupowe kursy języka niemieckiego od podstaw dla dorosłych

Jest to autorski program, stworzony na podstawie przeprowadzonych
przeze mnie zajęć zarówno językowych jak i sportowych.

Od kilku lat jestem lektorką języka angielskiego oraz niemieckiego, a od roku wraz z mężem prowadzimy szkołę językową DébutWięcej o mnie ↓

Na czym polega "English with Dino"

Lekcje języka angielskiego dla dzieci metodą "English with Dino" są połączeniem nauki z zabawami i grami ruchowymi. Zajęcia odbywają się stacjonarnie. Podczas zabaw i gier ruchowych takich jak wyścigi rzędów, berki oraz różnego rodzaju zabawy biegowe z elementami gimnastyki i ćwiczeń siłowych, uczestnicy poznają nowe słownictwo oraz wykorzystują je w praktyce, odpowiadając na pytania według poznanego schematu.

Na każdych zajęciach dzieci otrzymują karty pracy do opracowania w domu.
Karta pracy zawiera temat zajęć, nowe struktury gramatyczne i słownictwo – wszystko, co pomoże w pełni opanować temat.

Celem zajęć "English with Dino" jest szybkie nauczenie dzieci konstruowania i układania  zdań po angielsku, dlatego nie zabraknie praktycznych ćwiczeń rozwijających płynną wypowiedź.

Do kogo skierowane są zajęcia "English with Dino"?

Nauka metodą "English with Dino" skierowana jest zarówno do dzieci znających podstawy języka obcego, jak i do dzieci dopiero rozpoczynających lekcje angielskiego.  Na zajęciach będą pojawiać się nowe, również bardziej zaawansowane słówka – aby każdy wyniósł z nich jak najwięcej! Oprócz tego, dziecko zdobytą wcześniej wiedzę wykorzysta do pomocy innym uczestnikom zajęć w szybszym opanowaniu tematu, co pozytywnie wpłynie na pewność siebie i swobodę w posługiwaniu się językiem.

english with dino 1 _1.jpg
english with dino 1 _2.jpg
O MNIE

Więcej o mnie:

Jestem studentką studiów magisterskich filologii angielskiej, a z zawodu nauczycielką wychowania fizycznego oraz edukacji wczesnoszkolnej.
Po roku prowadzenia zajęć wyłącznie w formie online opracowałam program zajęć sportowo-językowych, dzięki któremu dzieci mogą uczyć się języka obcego przez ruch i zabawę, których nie może zabraknąć w ich prawidłowym rozwoju. Jest to połączenie moich dwóch pasji, którymi staram się dzielić z innymi, ponieważ wiem jak bardzo nauka i ruch są ważne w życiu codziennym.

IMG_0969.HEIC