top of page
Kotwica 1
dzieci biegające

Lekcje angielskiego oraz niemieckiego dla dzieci metodą "Ucz się z Dino"

Jest to autorski program, stworzony na podstawie przeprowadzonych
przeze mnie zajęć zarówno językowych jak i sportowych. 

Od kilku lat jestem lektorką języka angielskiego oraz niemieckiego, a od roku wraz z mężem prowadzimy szkołę językową DébutWięcej o mnie ↓

dinoTRANSPARENT_1_edited.png

Na czym polega "Ucz się z Dino"

Lekcje języka angielskiego dla dzieci metodą "Ucz się z Dino" są połączeniem nauki z zabawami i grami ruchowymi. Zajęcia odbywają się stacjonarnie. Podczas zabaw i gier ruchowych takich jak wyścigi rzędów, berki oraz różnego rodzaju zabawy biegowe z elementami gimnastyki i ćwiczeń siłowych, uczestnicy poznają nowe słownictwo oraz wykorzystują je w praktyce, odpowiadając na pytania według poznanego schematu. 

Na każdych zajęciach dzieci otrzymują karty pracy do opracowania w domu. 
Karta pracy zawiera temat zajęć, nowe struktury gramatyczne i słownictwo – wszystko, co pomoże w pełni opanować temat. 

Celem zajęć "Ucz się z Dino" jest szybkie nauczenie dzieci konstruowania i układania  zdań po angielsku, dlatego nie zabraknie praktycznych ćwiczeń rozwijających płynną wypowiedź.Do kogo skierowane są zajęcia "Ucz się z Dino"? 

 

Nauka metodą "Ucz się z Dino" skierowana jest zarówno do dzieci znających podstawy języka obcego, jak i do dzieci dopiero rozpoczynających lekcje angielskiego lub niemieckiego.  Na zajęciach będą pojawiać się nowe, również bardziej zaawansowane słówka – aby każdy wyniósł z nich jak najwięcej! Oprócz tego, dziecko zdobytą wcześniej wiedzę wykorzysta do pomocy innym uczestnikom zajęć w szybszym opanowaniu tematu, co pozytywnie wpłynie na pewność siebie i swobodę w posługiwaniu się językiem.

english with dino 1 _1.jpg
english with dino 1 _2.jpg
O MNIE

Więcej o mnie:

Jestem studentką studiów magisterskich filologii angielskiej, a z zawodu nauczycielką wychowania fizycznego oraz edukacji wczesnoszkolnej. 
Po roku prowadzenia zajęć wyłącznie w formie online opracowałam program zajęć sportowo-językowych, dzięki któremu dzieci mogą uczyć się języka obcego przez ruch i zabawę, których nie może zabraknąć w ich prawidłowym rozwoju. Jest to połączenie moich dwóch pasji, którymi staram się dzielić z innymi, ponieważ wiem jak bardzo nauka i ruch są ważne w życiu codziennym.

IMG_0969.HEIC
bottom of page