dzieci biegające

ENGLISH WITH DINO

Jest to autorski program, stworzony na podstawie przeprowadzonych
przeze mnie zajęć zarówno językowych jak i sportowych. 

Od kilku lat jestem lektorką języka angielskiego oraz niemieckiego, a od roku wraz z mężem prowadzimy szkołę językową DébutWięcej o mnie ↓

english with dino 1 _1.jpg
dinoTRANSPARENT_1_edited.png

Na czym polega "English with Dino"

Podczas zabaw i gier ruchowych takich jak wyścigi rzędów, berki oraz różnego rodzaju zabawy biegowe z elementami gimnastyki i ćwiczeń siłowych, uczestnicy poznają nowe słownictwo oraz wykorzystują je w praktyce odpowiadając na pytania według poznanego schematu. 

Na każdych zajęciach dzieci otrzymują karty pracy do opracowania w domu. 
Karta pracy zawiera temat zajęć, nowe struktury gramatyczne i słownictwo - wszystko co pomoże w pełni opanować temat. 

Zależy mi na tym, by dzieci jak najszybciej nauczyły się układać zdania, dlatego nie zabraknie praktycznych ćwiczeń rozwijających płynną wypowiedź.Co jeśli dziecko zna już podstawy języka angielskiego?

To żaden problem, na zajęciach będą pojawiać się nowe, również bardziej zaawansowane słówka, by każdy wyniósł z nich jak najwięcej! Oprócz tego swoją wiedzę wykorzysta i pomoże innym uczestnikom w szybszym opanowaniu tematu, co pozytywnie wpłynie na pewność siebie i swobodę w posługiwaniu się językiem.

english with dino 1 _2.jpg
daed735ead14b0701f322835536cc2d9.png

Gdzie odbywają się zajęcia?

We Wrocławskim Centrum Sportu N11 przy ul. Nektarowej 11b w dzielnicy Ołtaszyn.

Język niemiecki już wkrótce: zapisy przez mail lub formularz kontaktowy

 

Więcej o mnie:

Jestem studentką studiów magisterskich filologii angielskiej, a z zawodu nauczycielką wychowania fizycznego oraz edukacji wczesnoszkolnej. 
Po roku prowadzenia zajęć wyłącznie w formie online opracowałam program zajęć sportowo-językowych, dzięki któremu dzieci mogą uczyć się języka obcego przez ruch i zabawę, których nie może zabraknąć w ich prawidłowym rozwoju. Jest to połączenie moich dwóch pasji, którymi staram się dzielić z innymi, ponieważ wiem jak bardzo nauka i ruch są ważne w życiu codziennym.