top of page

Jak uczyć się niemieckiego i innych języków obcych w dobie pandemii?


Pandemia koronowirusa COVID-19 wymusiła zmianę sposobu nauki języków obcych z uczestnictwa w kursach stacjonarnych na odbywanie kursów on-line. Sprawdź, jakie są zalety nauki przez Internet.


Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i szanuj swój czas


Przede wszystkim kursy języka obcego on-line pozwalają uniknąć ryzyka zarażenia się wirusem COVID 19, które istnieje w trakcie zajęć stacjonarnych, odbywanych w grupach. Co więcej, dzięki możliwości odbywania kursów z dowolnego miejsca, w tym z zacisza własnego domu, nie tracisz czasu na dojazdy i na przemieszczanie się. Zaoszczędzony czas możesz wykorzystać na relaks, odpoczynek, sport, własne hobby lub… powtarzanie słówek!


Kursy języków obcych on-line, czyli komfort


Nauka języka obcego w ramach kursów online to także dużo większy komfort dla słuchaczy. Zajęcia możesz bowiem odbywać nie tylko w dowolnie wybranym czasie, lecz również z dowolnego miejsca w twoim domu. Zamiast twardych krzeseł i niewygodnych ławek czeka na ciebie ulubiona kanapa lub fotel. Lubisz uczyć się aktywnie, będąc w ruchu? Uczestnicz w kursie języka obcego w trakcie domowych porządków lub… gotowania. Ważne, aby nauka była dla ciebie wygodna i dostosowana całkowicie do twoich preferencji.


Elastyczne godziny zajęć


Kolejną zaletą kursów on-line są elastyczne godziny zajęć, co pozwala wpasować kurs internetowy niemal w każdy, nawet najbardziej napięty harmonogram dnia. Dzięki możliwości wybrania dowolnej godziny kursu, dopasujesz go do godzin twojej pracy i czasu wolnego. Wolisz odbywać zajęcia przed pracą? Wybierz godziny poranne. Wolny czas masz dopiero po pracy i po wypełnieniu swoich rodzinnych obowiązków? Wybierz godziny późno popołudniowe lub wieczorne.


Poziom dostosowany do kursanta


Nasze kursy języków obcych online oferują tak samo wysoki poziom kształcenia i doskonałą jakość, co zajęcia stacjonarne. Ponadto szeroka oferta dostępnych kursów pozwala wybrać kursantom zajęcia, całkowicie dostosowane do ich poziomu i znajomości języka. Nauczamy języków obcych, w tym angielskiego, niemieckiego i francuskiego od podstaw, czyli poziomu A1, aż do poziomu mocno zaawansowanego, czyli C1. Bez względu na poziom, oferujemy urozmaicony program zajęć, wzbogacony solidnymi materiałami dydaktycznymi on-line.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page