top of page

Nauka języka francuskiego online

Début to szkoła języków obcych oferująca naukę języka francuskiego online. Jeśli poszukujesz elastycznych godzin zajęć, możliwości nauki w weekendy, małych grup zajęciowych oraz indywidualnego podejścia do każdego kursanta, to doskonale trafiłeś. Prowadzimy lekcje od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00-20:00 z udziałem zaangażowanej i doświadczonej kadry lektorów.  Nasz kurs języka francuskiego online to duża skuteczność, przystępne ceny oraz przyjazna atmosfera. Profesjonalne podejście sprawia, że kursanci szybko widzą pierwsze efekty nauki.

Lekcje francuskiego dla dzieci, dorosłych i młodzieży

Nauka francuskiego online przeznaczona jest dla każdego, niezależnie od wieku oraz umiejętności. Aby sprostać różnym wymaganiom kursantów, stworzyliśmy pakiety dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Przygotowujemy do egzaminów, pomagamy w poprawie wyników w szkole, a także na życzenie kursanta skupiamy się na poprawie umiejętności konwersacji w języku francuskim.

Lekcje francuskiego dla dzieci

Oferujemy pakiety zajęć z francuskiego dla dzieci: pakiet semestralny, korepetycje oraz konwersacje. Urozmaicone zajęcia praktyczne sprawiają, że dzieci z chęcią uczestniczą w zajęciach i szybko zdobywają nowe umiejętności językowe. Nauka francuskiego online dla dzieci nigdy nie była tak przyjemna!

Lekcje francuskiego dla młodzieży

Uczniowie starszych lat oraz studenci w naszej szkole mogą skorzystać z pakietu semestralnego, przygotowania do egzaminów, a także kursu kładącego nacisk na rozmowy. Lekcje francuskiego online w Début prowadzone w interesujący sposób pozwalają na szybkie przyswajanie wiedzy przez kursantów.

Lekcje francuskiego dla dorosłych

Dorośli mają często mało czasu na dodatkowy rozwój poza pracą, dlatego stworzyliśmy pakiet lekcji francuskiego online dla zapracowanych. Ponadto istnieje możliwość wzięcia udziału w kursie intensywnym oraz konwersacjach z języka francuskiego. W zależności od celu nauki dorośli kursanci mogą dostosować ilość godzin w tygodniu, które chcą przeznaczyć na naukę.

Czy nauka online jest skuteczna?

Skuteczność nauki online bywa podważana. My jednak z doświadczenia wiemy, że jest ona równie skuteczna, co zajęcia prowadzone stacjonarnie – to jakość kursu oraz doświadczenie nauczyciela ma znaczenie, a nie sama forma zajęć. Łatwiej jest też uczyć się w mniejszej grupie, a w naszych zajęciach bierze udział zwykle zaledwie czterech kursantów. Dzięki temu nauczyciel jest w stanie poświęcić więcej czasu każdemu uczniowi.

Dlaczego warto zapisać się na nasze zajęcia z języka francuskiego online? Po pierwsze, elastyczne godziny lekcji umożliwiają dopasowanie nauki do innych zajęć. Ponadto, oszczędzasz czas i koszta na dojazdy. W sytuacjach, gdy konieczny jest np. nagły wyjazd do innego miasta, również nie musisz rezygnować z zajęć, ponieważ możesz korzystać z nich z dowolnego miejsca, jeżeli masz przy sobie komputer. Nauka języka francuskiego online w szkole Début to więc bardzo wygodne i skuteczne rozwiązanie, które umożliwia kursantowi zdobywanie nowych umiejętności z zacisza własnego domu.

Dlaczego warto uczyć się języka francuskiego?

Język francuski to jeden z najczęściej używanych języków świata. Do całkiem niedawna był on głównym językiem dyplomatycznym na świecie i choć teraz ustąpił on w tym względzie językowi angielskiemu, to wciąż warto się go uczyć. Posługuje się nim nie tylko ludność Francji, Belgii oraz częściowo Szwajcarii, ale też wielu krajów Afryki oraz Ameryki – ogółem aż 230 milionów osób na całym świecie uznaje go za język ojczysty lub drugi. Przydaje się w pracy i podczas podróży, jest to międzynarodowy język w świecie kuchni, mody czy też sztuki. Otwiera on też drogę do edukacji na francuskich uniwersytetach, które uważane są za jedne z najlepszych na świecie. Jeśli się wahasz, czy podjąć się nauki języka francuskiego, odpowiedź może być tylko jedna: spróbuj! 

Komfortowe nauczanie

Nauka francuskiego przez internet jest wyjątkowo komfortowa. Nowe umiejętności językowe przyswajasz siedząc przed komputerem w swoim pokoju. To warunki, które sprzyjają koncentracji oraz poczuciu swobody. Ponadto, z naszymi lektorami masz gwarancję miłej atmosfery, która sprzyja nauce!

Lekcje online dostosowane do potrzeb kursantów

Francuski przez internet prowadzony jest indywidualnie, parami lub w małych, maksymalnie 4-osobowych grupach. Ma to bardzo korzystny wpływ na skuteczność nauki. Staramy się dopasować metody nauki do potrzeb oraz oczekiwań uczniów. Nasze kursy francuskiego online realizowane są przez lektorów na żywo. 

Dlaczego warto zapisać się do szkoły Début?

Duże doświadczenie oraz pasja naszych lektorów sprawia, że francuski przez internet to czysta przyjemność. W dzisiejszych czasach znajomość języków to podstawa, dlatego warto wybrać szkołę, która zapewni nam profesjonalne nauczanie w miłej atmosferze. Nowatorskie metody nauczania oraz praktyczne zajęcia umożliwiają zyskanie nowych umiejętności, które z pewnością będą przydatne na rynku pracy oraz zwiększą szanse na kontynuowanie kariery zawodowej za granicą.

Przyjazna atmosfera

Lektorów prowadzących kurs języka francuskiego wyróżniają nie tylko wysokie kompetencje, ale również wyrozumiałe oraz empatyczne podejście do kursantów. Mózg znacznie lepiej uczy się w przyjaznych warunkach, dlatego ważne jest, by atmosfera podczas zajęć była swobodna i sprzyjała nabywaniu nowych umiejętności.

Różnorodność pakietów oraz dogodne pory nauki

Zróżnicowane pakiety pozwalają na dopasowanie ich w zależności od wieku oraz oczekiwań. W naszej szkole mogą uczyć się zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli. Indywidualne podejście lektorów do kursantów sprawia, że czują się podczas lekcji komfortowo i szybko widzą swoje postępy.

Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze łatwo połączyć kurs języka obcego z innymi zajęciami, ale teraz jest to możliwe! Oferując naukę przez 6 dni w tygodniu od 7:00 do 20:00 umożliwiamy naszym uczniom wybranie najbardziej dogodnej dla nich pory nauki. W razie pytań dotyczących kursu, zachęcamy do kontaktu. Na naszej stronie znaleźć można adres e-mail oraz numer telefonu. Serdecznie zapraszamy do zapisów na francuski online do naszej szkoły językowej Début!

bottom of page